UVIEW STEP BY STEP

 1. 1Uruchom aplikację na swoim urządzeniu
 2. 2Aby znaleźć najbliższą lokalizację, kliknij na ikonę w lewym, górnym rogu ekranu, a następnie kliknij "Location Auras".
 3. 3Złoty znacznik pokazuje aktywne w uView budynki w Twojej okolicy. Kliknij na złoty znacznik, aby zobaczyć szczegóły danej lokalizacji.
 4. 4Kliknij na złoty znacznik, aby zobaczyć szczegóły danej lokalizacji. Jeśli znajdziesz się przed wybranym budynkiem, kliknij na złoty znacznik, zobacz szczegóły, a następnie kliknij na niebieską strzałkę, aby pojawił się obrazek związany z oznaczonym budynkiem.
 5. 5Następnie znajdź odpowiednią część budynku, nakieruj na niego swoje urządzenie pod wskazanym na fotografii kątem, upewniając się, że dokładnie widzisz go na ekranie.
 6. 6Jak tylko zdjęcie zostanie załadowane, pojawi się niespodzianka.
 7. 7Aby zrobić zdjęcie, kliknij przycisk aparatu lub zrób screenshot.
 8. 8Aby wziąć udział w konkursie związanym z Rolling Stones, udostępnij swoje zdjęcie na Twitterze, koniecznie dodając w poście @RollingStones & #GRRR!
 9. 9Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone wyjątkowymi, nigdzie indziej niedostępnymi nagrodami.
 10. 10Aplikacji można też użyć w inny sposób, nakierowując kamerę uView na okładkę albumu The Rolling Stones GRRR! I zobacz jak ożywa… lub wypróbować ją na kultowym języku Rolling Stones i zobaczyć, co się stanie.
 11. 11Mamy nadzieję, że aplikacja spodoba Ci się! Daj znać, co o niej sądzisz i napisz do nas na Facebook.com/TheRollingStones albo na Twitterze @RollingStones.